meilė

12 priežasčių, kodėl brandžioms sieloms taip sunku surasti meilę

vienatvė

1. Jos turi stiprų tapatybės jausmą.

Jos žino, kas/kokie jos yra, o tai reiškia, kad jos taip pat ypač gerai žino kokių savybių nori ir kokių nenori matyti savo partneryje. Nors tai yra nuostabus gebėjimas teisingai atsirinkti, bet dėl tos pačios priežasties tai ženkliai sumažina jų perspektyvas būti kartu su kažkuo.

2. Jų hyper-intuicija gali sugriauti santykius.

Dažnai linkusios per daug viską vertinti, apmąstyti ir ypač jautriai reaguoja į galimas grėsmes. Deja dažnai tai yra tik prielaidos, neturinčios tvirto pagrindo ir jos gali sulaužyti santykius.

3. Daugelis linkusios į santykius su kančia.

Pasirenka žmones, kurie atneša daug skausmo ir kančios, bet senos sielos tiki kad gali jiems padėti tapti geresniais žmonėms arba priima tai kaip asmeninio tobulėjimo iššūkį. Deja, įstrigę tokiuose nesveikuose santykiuose, nepastebi geresnių alternatyvų arba labai nusivilia ir bijo sekančių santykių.

4. Jos dažnai turi didesnį tikslą, kuris pasiima didžiąją dalį laiko ir dėmesio. Todėl santykiai nukenčia.

Jos paprastai jaučia pareigą nuveikti didelius darbus iki tol kol ras meilę – nes žino, kad jos myli giliai ir su visišku atsidavimu, o tai trukdys kitiems nerealizuotiems tikslams.

5. Jos nesutiks būti su neartimomis sau sielomis.

Jos reikalauja daug daugiau nei tik paviršutiniško ryšio. Ir dažniausiai renkasi būti vienišos, negu dalyvauti „vidutiniškuose“ santykiuose.

6. Jos žino, kad daugelis žmonių gali dovanoti aistrą, bet nedaugelis gali į santykius atnešti tikrą suderinamumą.

Kiti jas mėgsta, nes jos yra emocionalios ir labai patrauklios. Todėl tokioms sieloms(ir jų kūnams) tikrai nesudaro problemų gauti aistros. Bet štai būti su žmogumi, kuris tikrai yra ir jų geriausias artimas draugas ir tuo pačiu meilužis yra iššūkis.

7. Jos mažiau linkusios išeiti į viešumą ar susipažinti su žmonėmis moderniais būdais.

Net jei jos neturi nieko prieš internetines pažintis, nevisada tai vyksta natūraliai, be diskomforto. Kaip ir megzti atsitiktines pažintis kokiame nors bare.

8. Jos yra natūralios gyduolės. Todėl dažnai pritraukia žmones, kuriems labiau reikia pagalbos, o ne meilės.

Ir ta trauka yra abipusė. Nėra nieko geriau, nei senos sielos pagalba, kai jos kažkam iš tiesų reikia. Tačiau tam tikru metu yra labai svarbu suprasti, kad jos turi pasirinkti lygiavertį partnerį, o ne mokinį ar organizuoti labdarą.

9. Joms nepatinka „žaidimas“

Pasimatymai labai vargina ir alina vyresnio amžiaus sielą. Jos abejingos apsimestiniam norui pasirodyti geresne, padaryti teigiamą pirmą įspūdį ir t.t. Tai vargina žymiai labiau nei suteikia malonumo.

10. Jų standartai siekia debesis.

Jos daug reikalauja iš savęs, todėl taip pat ir daug tikisi iš savo partnerių. Nors tai yra puikus dalykas, bet reikia atsižvelgti ir į tai, kad santykiuose reikia džiaugtis teigiamomis sąvybėmis ir nenurašyti žmogaus, nes jis nėra idealus.

11. Jos turi sunkaus bagažo.

Tokie žmonės, vystosi labai greitai. Jie sparčiai auga, nes savo gyvenime susiduria su daugybe įvairių iššūkių. Tai be abejo yra geras dalykas jiems patiems, bet neišspręstos problemos dažnai apkartina santykius.

12. Jos jaučia baimę, taip pat intensyviai, kaip ir meilę.

Kuo labiau jos kažką myli, tuo labiau bijo tai prarasti. Arba būti „nepakankamai geromis“. Jos ne tik myli labai stipriai, bet ir visas kitas emocijas išgyvena labai intensyviai ir dažnai tai tampa kliūtimi į darnius santykius.

FB Komentarai

comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *